Stomatologia dziecięca

Wizyta dziecka u stomatologa nie musi być traumą! Centrum PaulDental w Wołominie dba o to, by każdy mały pacjent wiedział, że jest pod dobrą opieką. Stomatologia dziecięca jest prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą specjalne przygotowanie w tym zakresie. Wśród usług, jakie proponuje stomatolog dziecięcy, znajdują się natomiast m.in.: wizyta adaptacyjna, która ma przygotować dziecko na kolejne spotkania z lekarzem, wypełnienie zębów, dewitalizacja, opatrunki lecznicze i wiele więcej. Wszystkie zabiegi są realizowane ze szczególną troską.

Zabiegi wykonywane są w sedacji podtlenkiem azotu dzięki czemu są one bezbolesne i przyjemniejsze dla pacjentów. Stomatolog nie tylko odpowiada na wszystkie pytania małego pacjenta, ale także sam opowiada mu o kolejnych punktach badania i leczenia, wyjaśnia stosowane przyrządy. Dzięki temu dzieci i rodzice są spokojni.

 

STOMATOLOGIA DZIĘCIĘCA CENA (zł)
Wizyta adaptacyjna 60
Nauka szczotkowania/higieny jamy ustnej w obecności rodzica 35
Wypełnienie zęba kompozytem (białe) 120
Wypełnienie zęba kompozytem (kolorowe) 120
Wypełnienie zęba glassjonomerem(Fuji) 100
Dewitalizacja 100
Amputacja 50
Opatrunek leczniczy 60
Ekstrakcja 50-80
Lakowanie 50
Fluoryzacja 70

 

 

Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i jest publikowany jedynie dla celów informacyjnych. Podane ceny są jedynie sugerowanymi cenami zabiegów. Cena transakcyjna może się istotnie różnić od podanej. Cena zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania choroby. Właściwa wycena następuje po konsultacji lekarskiej.

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.