Dr n. med. Paweł Głębowski

Dr n. med. Paweł Głębowski - specjalista w zakresie implantologii i chirurgii szczękowo-twarzowej

  • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. W trakcie studiów pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, w Zakładzie Histologii Instytutu Biostruktury AM, Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej oraz w Szpitalu Praskim na oddziale Ortopedii, gdzie zajmował się swoją prywatną pasją czyli medycyną sportu. Po ukończeniu z wyróżnieniem studiów w 1997 r. podjął pracę w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii jamy Ustnej i Implantologii  UM w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej. Praktyczne doświadczenie  chirurgiczne w zabiegach ortognatycznych środkowego i dolnego piętra twarzy nabył w trakcie 10 letniej pracy na oddziale szpitalnym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pełnił również funkcję starszego wykładowcy i kierownika przychodni przyklinicznej. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał z pracy o guzach kostnych u dzieci i młodzieży.
  • W latach 2007-2010 pracował w prywatnej klinice chirurgii plastycznej Linea Corporis,  gdzie wykonywał zabiegi ortognatyczne, implantologiczne, z zakresu rekonstrukcji kostnych i estetyki twarzy.
  • Z implantologią związany od kilkunastu lat. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu pracy z systemami implantologicznymi: Osstem, Nobel, Alpha Bio, Astra, 3I, Straumann. W zabiegach augmentacyjnych tkanek twardych i miękkich opiera się na podstawowych zasadach biologii i fizjologii procesu gojenia kości i dziąsła. W trakcie zabiegów wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania, metodologię pracy oraz umiejętności nabyte na oddziale szpitalnym.
  • Konsultant krajowy systemu implantologicznego Osstem.
  • Główny wykładowca Centrum Edukacji OSSTEM Polska.
  • Jego pacjenci implantologiczni są diagnozowani i planowani ze szczególnym uwzględnieniem efektu funkcjonalnego zgryzu i pracy SSŻ, a także estetycznego zarówno wewnątrz jak i zewnątrz ustnie.
  • Posiada tytuł Master z zakresu medycyny estetycznej. Chętnie, do uzyskania perfekcji, łączy efekty toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.
  • Wykładowca na kongresach międzynarodowych. Jak sam twierdzi chęć samodoskonalenia i podnoszenia swoich umiejętności powoduje, że chętnie  uczestniczy w kursach i kongresach, a podglądanie pracy innych lekarzy jest najlepszą formą nauki.

 

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.