Lek. dent. Mariola Sztogryn

Lek.dent. Lek.medycyny estetycznej Mariola Sztogryn
Ukończyła wydział stomatologiczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2003 roku. Interesuje mnie stomatologia estetyczna. Odbyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu stomatologii i ciągle doskonale moje umiejętności.
Z medycyną estetyczną zetknęłam się po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii gdzie pracowałam przez ostatnie kilka lat. Wiedze z tej dziedziny czerpałam od światowej sławy specjalistów między innymi : Dr.BobKhanna i Dr Xavier Goodarzian. Po zakończeniu studiów medycznych pracowałam jako asystent na Akademii Medycznej w Warszawie gdzie ciągle doskonaliłam swoje umiejętności. Pracując jako lekarz stomatolog zawsze interesował mnie estetyczny aspekt leczenia i dlatego postanowiłam rozszerzyć swoje umiejętności. W Polsce oraz w Wielkiej Brytanii wykonałam wiele zabiegów preparatami toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie i z wielką satysfakcją obserwuje jak poprawia się ich wygląd i samopoczucie. Pracuje przy użyciu najlepszych na rynku produktów między innymi: Restylane, Princess oraz Azzalure.
Obsługuję pacjentów w językach: polskim i angielskim
 

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.