Znieczulenie komputerowe

Nie musisz się bać się znieczulenia!  Staramy się aby pacjent podczas wszystkich zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie czuł się komfortowo.  Nasze centrum posiada urządzenie, które skutecznie eliminuje ból, najnowocześniejszy, bezbolesny, sterowany komputerowo system znieczuleń QuickSleeper S4.

 

 

 

Stosowanie QuickSleeper'a w znaczący sposób redukuje ból u Pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas zabiegu. System QuickSleeper całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń, umożliwia wykonywanie wszystkich technik i rodzajów znieczuleń z niespotykaną precyzją i komfortem dla Pacjenta. Urządzenie jest sterowane mikroprocesorowo, co gwarantuje maksymalną precyzję całego procesu znieczulenia i sprawia, że QuickSleeper S4 jest najdoskonalszym systemem komputerowych znieczuleń.

 

NAJWYŻSZA PRECYZJA

QuickSleeper4 jest urządzeniem do wykonywania miejscowych znieczuleń stomatologicznych, w którym proces podawania środka znieczulającego jest kontrolowany przez mikroprocesorowy układ kontrolny. Ponieważ komputer podaje płyn znieczulający bardzo wolno - pod kontrolą mikroprocesora. Jest on wchłaniany miejscowo, a nie wtłaczany pod dużym ciśnieniem (tak jak w klasycznych strzykawkach). Znieczulenie komputerowe jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. Jego konstrukcja, wygląd, a także działanie pozwalają na wyeliminowanie stresu związanego z widokiem klasycznej strzykawki. Statystyki podają bowiem, że aż 43% Pacjentów uciekłoby najchętniej z fotela widząc dentystę zbliżającego się ze strzykawką. Działanie komputerowe pozwala lekarzowi podać środek znieczulający niebywale precyzyjnie i bezboleśnie nie powodując przy tym uczucia bólu, pieczenia czy też nieprzyjemnego rozpychania dzięki zastosowaniu fizjologicznej prędkości podawania środka. 

 

JAKOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ ZNIECZULEŃ

QuickSleeper jest systemem, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń. Znieczulenie dokonywane jest za pomocą cieniutkiej igły ruchami rotacyjnymi a jej praca jest sterowana przez komputer. Jest ono jednocześnie bardziej skuteczne oraz eliminuje efekt odrętwienia, który przy standardowym znieczuleniu utrzymuje się przez ok. 1h. Zarówno ciśnienie podawanego środka jak i jego ilość oraz rotacja igły są sterowane mikroprocesorowo. Dzięki systemowi QuickSleeper znieczulenie jest bezbolesne i bardziej skuteczne. W naszym gabinecie dysponujemy najnowszą generacją tego systemu- QuickSleeper 4, które osiągnęło na Zachodzie Europy absolutny sukces i jest powszechnie stosowane w praktykach stomatologicznych.

 

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE

QuickSleeper w znaczący sposób redukuje ból u Pacjenta, jednocześnie zmniejszając stres i czas trwania wizyty. Urządzenie to ma kilka programów iniekcji, które można dostosować do indywidualnego klinicznego przypadku. Pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, nie powodując znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. QuickSleeper to system umożliwiający także znieczulenie śródkostne, pomocne w trakcie przeprowadzania rozległych zabiegów chirurgicznych.

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.