Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza jako jeden z najszerszych działów stomatologii. Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem i odbudową zębów w ich naturalnym kolorze i kształcie. Głównym zadaniem stomatologii zachowawczej jest zapobieganie oraz leczenie najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest  próchnica. Leczenie ubytków próchnicowych jest w dzisiejszych czasach  bezbolesne. Stosowane w naszym gabinecie nowoczesne, narzędzia i materiały pozwalają na zachowanie lub odzyskanie pięknego uśmiechu. Do odbudowy i wypełnień używamy materiałów najwyższej klasy. Pozwala to na odtworzenie naturalnych właściwości i koloru każdego zęba.

 

Obok standardowych usług związanych z profilaktyką oraz leczeniem zębów oferujemy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, w tym profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów.

 

 

nasi
partnerzy

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.