Przejdź do treści

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza PaulDental

Stomatologia zachowawcza jako jeden z najszerszych działów stomatologii. Stomatologia zachowawcza zajmuje się leczeniem i odbudową zębów w ich naturalnym kolorze i kształcie. Głównym zadaniem stomatologii zachowawczej jest zapobieganie oraz leczenie najbardziej rozpowszechnionej choroby zębów, jaką jest  próchnica. Leczenie ubytków próchnicowych jest w dzisiejszych czasach  bezbolesne. Stosowane w naszym gabinecie nowoczesne, narzędzia i materiały pozwalają na zachowanie lub odzyskanie pięknego uśmiechu. Do odbudowy i wypełnień używamy materiałów najwyższej klasy. Pozwala to na odtworzenie naturalnych właściwości i koloru każdego zęba.

Obok standardowych usług związanych z profilaktyką oraz leczeniem zębów oferujemy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, w tym profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów.

Umów wizytę

Witamy w świecie zdrowego uśmiechu gabinetu stomatologicznego PaulDental!. Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech. Kompleksowe centrum stomatologii gwarantuje bezbolesne leczenie w przystępnej cenie.

Zobacz również

PaulDental - chirurgia stomatologiczna

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej, zębów i tkanek otaczających. W PaulDental wykonujemy pełen zakres zabiegów z zakresu […]

dowiedz się więcej

Implanty

Implantologia to nowoczesna dziedzina stomatologii zajmująca się uzupełnianiem braków w uzębieniu. Współcześnie mimo dynamicznego rozwoju stomatologii, duża ilość pacjentów traci zęby […]

dowiedz się więcej