Przejdź do treści

Artur Gmerek

Artur Gmerek

„Jakość nie jest dziełem przypadku.”
Jestem lekarzem holistycznym zajmującym się pełno łukowymi przebudowami estetycznymi i funkcjonalnymi. Od prawie dziesięciu lat zajmuję się również leczeniem implanto-protetycznym łącząc najnowszą wiedzę i technologię z doświadczeniem. Podstawą mojego leczenia jest kompleksowa diagnostyka i rzetelne planowanie by zaadresować wszystkie problemy moich pacjentów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i wykładach, prowadzonych przez znanych i cenionych specjalistów w kraju i za granicą. Aktywny członek International Team for Implantology.

Jako lekarz, podchodzę do swojej pracy z dużym zaangażowaniem  i profesjonalizmem, udzielając swoim pacjentom wyczerpujących informacji na temat  ich problemów jak i metod leczenia oraz zapewniam komfort podczas wykonywania zabiegów.

W swojej pracy koncentruję się na uśmierzaniu bólu i stresu pacjenta oraz dostarczaniu mu satysfakcji po zakończonym leczeniu. Fundamentalny jest również dla mnie efekt końcowy leczenia, który ma usunąć przyczyny dolegliwości pacjenta, a nie tylko skutki. Pragnę by moi pacjenci  nie czuli dyskomfortu z powodu swoich problemów z uzębieniem,  a ostatecznym rezultatem mojej pracy było wyleczenie przypadłości pacjenta i wywołanie na jego twarzy zadowolonego i promiennego uśmiechu.
Zapraszam serdecznie:)

Zobacz również